Servis

GÜVENLİ ULAŞIM KEYİFLİ YOLCULUK

Okullarımızda personelini zorunlu hizmet içi eğitime tabî tutan, belgeleri eksiksiz sürücülerle hizmet veren kurumsal, servis sağlayıcıları ile çalışılmaktadır. Yeterli sayıda öğrencinin oturduğu her semte servis hizmeti verilir. Her serviste GPRS takip sistemi ve hostes bulunmaktadır. Servisler öğrencilerimizin güvenliği bakımında belirlenen güzergâhlar dışına çıkamaz. Servis hizmeti sağlayıcısının kişiye özel sunduğu linkler aracılığıyla velilerimiz öğrencilerinin durumunu anlık olarak takip edebilmektedirler
GELECEĞİ TAŞIYORUZ
(RESİM)
Özel Kanyon Koleji Kurumlarının öğrenci ulaşım hizmeti özel bir taşıma şirketi tarafından yapılmaktadır. Öğrencilerimiz servis hosteslerinin refakatinde, sigortalı olarak seyahat ederler. Tüm araçlar son model olup, klimalı ve araç telefonludur. Araçlarda ayrıca uydu takip sistemi bulunur. Öğrencilerimizin ulaşımını sağlarken, temel hedefimiz onların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamaktır. Bunu gerçekleştirmek için, her eğitim öğretim yılı başında servis kuralları belirlenerek, öğrencilerimiz ve aileleri ile paylaşılır. Servis şöför ve hosteslerine belirli aralıklarda eğitimler düzenlenir.

Öğrencilerin ulaşımında konforunun yanı sıra velilerin de güvende hissetmesi için öğrencilerin kullandığı servisle ilgili bilgiler, web ekranları ile Iphone ve Android cep telefonları aracılığıyla ‘’Veli cep uygulama sistemi’’ üzerinden öğrencilerin ulaşımları esnasında takip edilebilir.

Velilerimizin öğrenci servis kayıtlarını okulda yer alan ofislere gelmeden e-kayıt sistemi üzerinden ödeme yaparak kayıt işlemini tamamlama kolaylığı sunulmaktadır. Ayrıca e-arşiv sistemimiz ile öğrenci servis ücretleri faturaları velilerimizin sistemde tanımlanan e-mail adreslerine e-posta olarak gönderilme imkânı bulunmaktadır.

Servis güzergâhları her sene başında ihtiyaca göre belirlenir.