Görsel Sanatlar

Yaratici düsünme becerisini gelistirmek , ögrencilerin kendini taniyabilmesini saglamak ,planli çalisma aliskanligi kazandirmak , yasam kalitesini artirabilmek, duygu ve düsüncelerini daha estetik ve entelektüel bir bakis açisiyla plastik unsurlara aktarabilmesi amaciyla  okul sonrasi etkinlikler programina alinmistir.

Akil Oyunlari

Çabuk ögrenmede gelecegin metodu “zeka oyunlari” dir. Zeka oyunlarinda basari hizli ve dogru bir sekilde akil yürütmeye dayanmaktadir. Zeka oyunlarini bu kadar eglenceli kilan da sürekli degisen türleri ve zorluk seviyeleri olmasidir. Akil yürütme, sistemli problem çözme becerisi ile birlikte ögrencilerin ömür boyu kullanacaklari en önemli zihinsel becerileri olacaktir.

Satranç

Güçlü kavrama yetenegine sahip olmalari, sinirsiz bir arastirma ve sentez bilinci kazanabilmelerini amaçlar. Satrancin çocuklarda motivasyonu yükselttigi davranislari düzelttigi kendine güveni ve katilimciligi arttirdigi yönünde çok fazla örnek vardir. Satranç kolaylikla ögrenilen ve her yas için eglenceli mükemmel bir spordur.

Voleybol

Ögrencilerimizin voleybol tekniklerini gelistirmek böylece  zamani verimli kullanmayi ögretmek, sorumluluk duygusunu erken yasta gelistirmek amaciyla gerçeklestirecegimiz spor  dalidir.

Enstrümantal Müzik

Ögrencilerimizin müzik yapma becerilerini gelistirme, yaraticiliklarini ortaya çikarmalarina yardimci olma, sevdikleri,dinledikleri parçalari çalip söyleyebilme olanagi saglamak amaçlanmistir.

Hizli Okuma

Hizli Okuma egitimi ile,  ögrencilerimiz görme, algilama ve anlama düzeyini yükseltecek, sinavlarda zaman sikintisini çözebilecek, motivasyon ve özgüveni artacak, anlayarak okuma    hizini arttirmasini hedeflemektedir.

Mental Aritmetik

Mental Aritmetik egitimi  her çocukta var olan ancak atil durumdaki gizli zeka potansiyelinin kapasitesini harekete geçirerek en üst noktaya kadar çikmasina yol açan bir egitim programidir."Mental Aritmetik" beyin gelisimini hizlandiran ve çocuklarimiza olaganüstü zihinsel beceriler kazandiran özgün bir egitim modelidir. Çocuklarin sayisal zekalarini ve matematik becerilerini arttirmayi hedefleyen sistem ile çocuklarin görsel, isitsel, dokunsal zeka uyarimlari ve hayal gücü güçlendirilmektedir.

Masa Tenisi

Masa tenisi teorik yönüyle spor kültürünün zenginlesmesini saglayacak, daha saglikli bir vücut yapisina kavusturacak ve oynarken eglenceli vakit geçirecekleri spor etkinligidir. 

Basketbol 

Basketbol sayesinde ögrencilerimizin el-ayak koordinasyonunun, özgüven ve paylasim duygularinin gelismesi hedeflenmektedir.

Yüzme

Spor belli bir yasam disiplini verir. Yüzme sporu beden gelisiminin temel sporlarindan biridir. Ögrencilerimiz kendinden isitmali kapali yüzme havuzumuzda yüzme ögretmenlerimiz esliginde teknik yüzme ögreneceklerdir.