Kanyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr.Servet Rüştü KARAHAN’dan Uşak’a Avrupa Standartlarında Bir Tesis

  • 05.11.2019
  • 583 okundu

Prof.Dr.Servet Rüştü KARAHAN ve Saygıdeğer eşi Dr. Hatice KARAHAN Uşak’a Avrupa standartlarında bir spor kompleksi kazandırdı. 
Dr. Asım TAŞER Spor Kompleksi açılış töreninde Eski Başbakan yardımcısı Prof.Dr.Numan KURTULMUŞ, Uşak Valisi Funda KOCABIYIK, İyi Parti Grup Başkan Vekili Lütfü TÜRKKAN,Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel EROĞLU, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili İskender PALA, Uşak Milletvekilleri Mehmet ALTAY, Özkan YALIM ve İsmail GÜNEŞ, Uşak Belediye Başkanı Mehmet ÇAKIN, Uşak Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN, Dr. Asım TAŞER’in oğlu Dr. Ömer TAŞER ve bilim-sanat, kültür alanında ülkemizin ve Uşak’ın pek çok değerli ismi biraraya geldi. 
Prof.Dr.Servet Rüştü KARAHAN hocası Dr.Asım TAŞER’e ahde vefasını yerine getirirken konuklar da Asım TAŞER’i saygıyla anmayı ve Kanyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr.Servet Rüştü KARAHAN’a Uşak’a değer katan yatırımları için teşekkürlerini sunmayı ihmal etmediler.
Kanyon Koleji olarak  bu önemli tesisi Uşak’a kazandırdıkları için Sayın Dr. Hatice KARAHAN’a ve  Prof.Dr.Servet Rüştü KARAHAN’a teşekkür ederiz.